Oferty pracy

1) Programista C/C++

Zakres obowiązków:

  • rozwój i implementacja oprogramowania w językach C, C++,
  • tworzenie oprogramowania testowego,
  • efektywna współpraca z zespołem programistów,
  • opracowywanie dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (kierunek: informatyka, elektronika, matematyka, inżynieria biomedyczna lub pokrewne),
  • umiejętność i doświadczenie w programowaniu w języku C/C++,
  • samodzielność i jednocześnie umiejętność pracy w zespole,
  • kreatywność i motywacja do pracy.
Mile widziana znajomość:
  • algorytmów cyfrowego przetwarzania sygnałów,
  • środowiska Matlab.

Oferujemy:

  • udział w ciekawych projektach,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwoju zawodowego.

2) Konstruktor Mechanik

  • konstruowanie urządzeń i przyrządów,
  • efektywna współpraca z zespołem konstruktorów,
  • opracowywanie dokumentacji technicznej,
  • wsparcie techniczne dla produkcji.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (preferowane kierunki: mechanika, budowa maszyn),
  • praktyczna wiedza w dziedzinie projektowania i konstrukcji maszyn,
  • doświadczenie w pracach projektowych,
  • bardzo dobra znajomość programu Autodesk AutoCad oraz Inventor,
  • samodzielność i motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • niezbędne narzędzia do pracy.

3) Konstruktor Elektronik

  • projektowanie układów elektronicznych (analogowych i cyfrowych),
  • tworzenie oprogramowania mikrokontrolerów,

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (kierunek: elektronika lub pokrewne),
  • doświadczenie w projektowaniu układów elektronicznych (analogowych i cyfrowych),
  • umiejętność projektowania PCB,
  • znajomość programowania mikrokontrolerów,
  • doświadczenie w pracach uruchomieniowych, testowych i wdrożeniowych urządzeń elektronicznych,