Holter ciśnienia

Badanie ciśnienia tętniczego nie zawsze jest możliwe, gdyż niektórzy pacjenci reagują jego zwiększeniem podczas obecności lekarza. Dla prawidłowej diagnostyki może to być spory problem dlatego gorąco polecamy użycie holtera ciśnienia, który można znaleźć w naszej ofercie. Urządzenie tego typu stanowi doskonałą alternatywę dla jednorazowych pomiarów, gdyż może rejestrować ciśnienie tętnicze u pacjenta przez okrągłą dobę.

Dzięki wydłużonemu pomiarowi lekarz może następnie prześledzić wszystkie skoki zarejestrowane przez holter ciśnienia i sprawdzić, czy pokrywają się one z wizytami lekarskimi lub innymi rodzajami aktywności. Wnioski, które można wysnuć na podstawie takich badań są więc o wiele bardziej obiektywne i kompleksowe, a więc mogą lepiej wyjaśnić problem nadciśnienia badanej osoby.

Nasza firma zajmuje się nie tylko dystrybucją sprzętu medycznego, jak np. holter ciśnienia, ale również jego produkcją i projektowaniem. Skutkuje to tym, że mamy pełna kontrolę nad procesem powstawania naszych urządzeń oraz możemy zagwarantować Państwu wysoką jakość każdego z dostępnych w naszej ofercie sprzętów. W przypadku holtera ciśnienia, który musi pracować równomiernie całą dobę jest to więc bardzo duża zaleta, która może szybko przyczynić się do szybkiego zdiagnozowania anomalii w pracy układu krwionośnego pacjenta.

Na chwilę obecną w naszej ofercie znajdują się zarówno holtery ciśnienia z mobilnym rejestratorem, jak i zaprojektowane do tego celu całe mobilne stanowiska medyczne, które swoje zastosowanie znajdują w klinikach, szpitalach i jednostkach ambulatoryjnych w całej Polsce. Każdy holter ciśnienia naszej firmy wyposażony jest w najnowsze, specjalistyczne oprogramowanie medyczne, zapewniające mu długotrwałą pracę pozbawioną błędów systemowych. Wszystkie wyniki zarejestrowane przez nasze urządzenia znajdujące się w tej kategorii zostają zapisane na cyfrowej pamięci wewnętrznej, co znacznie ułatwia ich analizę oraz dostęp do wszystkich szczegółów pomiarów.